Rotabet TV | canlı maç izle , maç izle, mobil maç izle

poster
▶️

Spor HaberleriSpor Haberleri

Uluslararası spor dünyasından Türkiye’ye deprem sonrası başsağlığı mesajlarıUluslararası spor dünyasından Türkiye’ye deprem sonrası başsağlığı mesajları

Spor dünyası, merkez üssü Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesi olan ve Türkiye'de 10 il ile Suriye sınır bölgesini etkileyen depremde hayatını kaybedenlerin yakınları için başsağlığı mesajı yolladı.

Kayakta Dünya Okullar Arası Kış Oyunları iptal edildiKayakta Dünya Okullar Arası Kış Oyunları iptal edildi

Erzurum’da 11-19 Şubat tarihlerinde yapılması planlanan 2023 Dünya Okullar Arası Kış Oyunları (2023 ISF Winter Games Gymnasiade) iptal edildi.

Türkiye Basketbol Federasyonu’ndan depremzedeler için yardım kampanyasıTürkiye Basketbol Federasyonu’ndan depremzedeler için yardım kampanyası

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF), Kahramanmaraş merkezli ve 10 ili etkileyen depremlerde zarar gören vatandaşlar için yardım kampanyası başlattı.

Hatayspor Antrenörü Murat Bel enkazdan sağ olarak çıkarıldıHatayspor Antrenörü Murat Bel enkazdan sağ olarak çıkarıldı

Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen 7.7 büyüklüğündeki deprem sonrası spor camiasından sevindirici haberler gelmeye devam ediyor. Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel’in ekibinde yer alan atletik performans antrenörü Murat Bel ve ailesi enkazdan sağ olarak çıkarıldı.

Artistik Buz Pateni Uluslararası Ephesus Cup deprem nedeniyle iptal edildiArtistik Buz Pateni Uluslararası Ephesus Cup deprem nedeniyle iptal edildi

İzmir'de düzenlenmesi planlanan 2023 Artistik Buz Pateni Uluslararası Ephesus Cup, Kahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle iptal edildi.

Antalya Bisiklet Turu deprem nedeniyle iptal edildiAntalya Bisiklet Turu deprem nedeniyle iptal edildi

Antalya'da 9-12 Şubat'ta düzenlenmesi planlanan Antalya Bisiklet Turu (Tour Of Antalya powered by AKRA), Kahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle iptal edildi.

Antalyaspor tüm kışlık ürünlerini depremzedelere gönderecekAntalyaspor tüm kışlık ürünlerini depremzedelere gönderecek

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Fraport TAV Antalyaspor, kulüp mağazasında ve depolarda bulunan tüm kışlık ürünlerin depremzedelere gönderileceğini açıkladı.

Spor camiasında deprem sonrası geçmiş olsun mesajlarıSpor camiasında deprem sonrası geçmiş olsun mesajları

Türkiye, acı bir sabaha uyandı. Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve çevre illeri de etkileyen depremde, çok sayıda vatandaşımız hayatını kaybetti. Depremle ilgili spor camiasından başsağlığı ve geçmiş olsun mesajları paylaşıldı.

Kayserispor Onur Bulut’un sözleşmesini uzattıKayserispor Onur Bulut’un sözleşmesini uzattı

Kayserispor Kulübü, Onur Bulut'un sözleşmesinin 3 yıl daha uzatıldığını duyurdu.

Çaykur Rizespor’dan deprem bölgesine kışlık ürün desteğiÇaykur Rizespor’dan deprem bölgesine kışlık ürün desteği

Çaykur Rizespor Kulübü, merkez üssü Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesi olan ve birçok ili etkileyen depremde zarar gören vatandaşlar için yardım kampanyası başlattığını duyurdu.

Malatya’da 15 sporcu enkaz altında kaldıMalatya’da 15 sporcu enkaz altında kaldı

Malatya'da çöken otelde, 11'i voleybolcu, 4'ü ampute futbolcu olmak üzere 15 sporcu enkaz altında kaldı.

Hatayspor’da 4 isme daha ulaşılmaya çalışılıyorHatayspor’da 4 isme daha ulaşılmaya çalışılıyor

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve başta Hatay, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Diyarbakır, Malatya ve Şanlıurfa olmak üzere birçok ilimizde hissedilen depremlerde acı bilanço korkutmaya devam ederken; spor camiasında endişeli bekleyiş sürüyor.

Rotabet TV